Serdecznie witamy na stronie jednostki
Ochotniczej Straży Pożarnej
w Skalmierzycach

Ochotnicza Straż Pożarna w Skalmierzycach
od stycznia 2013 roku posiada status
Organizacji Pożytku Publicznego

Prosimy wszystkich o wsparcie naszej działalności

Przekaż 1,5% naszej organizacji

 


 

Członkowie naszej straży to młodzi ludzie, ambitni i chętni do inicjowania wielu interesujących przedsięwzięć. Mamy w swoich szeregach druhów pracujących w Państwowej Straży Pożarnej, oraz przeszkolonych strażaków w Ratownictwie Medycznym, a także po kursach strażackich. Co roku bierzemy udział w zawodach sportowo-pożarniczych, oraz ratownictwa medycznego, zdobywając czołowe miejsce na podium. Nasza młodzież aktywnie działa na rzecz swojej straży, po przez udział w turniejach sportowych lub w konkursach OTWP

Na stronie oprócz, umieszczania wiadomości na temat działalności naszej jednostki, postaramy  również  systematycznie aktualizować informacje o zdarzeniach i uroczystościach, w jakich brali udział nasi strażacy w przeciągu całego roku. W ten sposób chcemy zachęcić wszystkie osoby do wstąpienia w nasze szeregi. Dołożymy wszelkich starań, aby strona ta była w stanie każdego zadowolić oraz przekazać jak najwięcej informacji o naszej organizacji.

 


Jeśli jednak masz więcej pytań, chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej straży, lub po prostu chcesz wymienić swoje uwagi, to skontaktuj się z nami za pomocą skrzynki elektronicznej (zakładka - Kontakt).
Na pewno odpowiemy!